2020’ye kocaman bir merhaba

Vedat Kürşün ve Onur Sertli'nin yan yana fotoğrafı

Herkese merhaba!

VEON Bilgi Teknolojileri olarak 2009 senesinde çıktığımız bilgi işlem dünyası yolculuğunda 11.  senemizdeyiz. Epey maceralı geçen bu zaman zarfında çok güzel insanlar tanıdık, başarılı projelere imza attık geliştik ve olgunlaştık. Değişen dünya ile birlikte biz de gelişmeye ve büyümeye devam ettik.

Oldukça zorlu geçen 2019’dan sonra hem kendimizi, hem de sizleri motive edebilmek adına daha dinamik, daha eğlenceli ve iletişime daha açık bir VEON olarak çözümlerinize odaklanmaya karar verdik. 2020’ye birtakım yenilikler ve değişikliklerle giriyoruz.

Yeni dönemde web sitemizde yeni eklentiler, güncellemeler ile karşınızdayız. Bundan böyle sosyal medya hesaplarımız güncel paylaşımlarla hizmetinizde olacak ve düzenli olarak e-bültenlerimizi alacaksınız. Bu bültenler sayesinde yaptığımız işlerden ve sektörel gündemden haberdar olacak, işinizi kolaylaştıran pratik bilgiler bulacaksınız. Sosyal medyada özellikle de İnstagram aracılığıyla güncel bilgiler düşündürücü sözler ve sizlere ilham yaratacak fikirler ile günden güne karşınızda olacağız.

2020 senesinin hepimize bol kazanç ve bereket getirmesini umut ediyoruz. Teknik ihtiyaçlarınızı ve sıkıntılarınızı bize devredin, siz işinize odaklanın!

Sistemleriniz çalışır, antivirüsünüz güncel olsun (:

Sevgiyle kalın…

VEON Bilgi Teknolojileri Ailesi